Aplikacje wideo i playlisty

Zrób więcej ze swoimi filmami! Współdziałaj z widzami, zarabiaj lub zabezpiecz hasłem swoją treść - czegokolwiek potrzebujesz... mamy dla Ciebie odpowiednią aplikację.

Pay-Per-View

Zacznij zarabiać już dziś, pobierając od swoich widzów opłaty za oglądanie filmów.

W mniej niż 10 minut możesz:

 • Wysłać i umieścić filmy na Twojej witrynie.
 • Utworzyć paywall za pomocą naszego systemu sprzedaży biletów pay-per-view.(tak jak ten po lewej)
 • Pobrać opłaty od swoich widzów, zanim będą oni mogli oglądać filmy lub transmisje na żywo.

Dowiedz się więcej »

Filmy chronione hasłem

Łatwy i prosty sposób na zabezpieczenie hasłem Twoich treści wideo.

Jeśli pragniesz dodatkowej ochrony i spokoju możesz łatwo zabezpieczyć hasłem wszystkie, grupę lub pojedyncze filmy, więc tylko ci użytkownicy, którym wysłałeś hasło, otrzymają do nich dostęp.

Zaraz... To nie wszystko. Możesz również ustawić termin wygaśnięcia hasła, liczbę jego dozwolonych użyć, zawieszać poszczególne hasła, zobacz kiedy i jak zostały one wykorzystane itd., funkcje te dają Ci pełną kontrolę.

Dowiedz się więcej »

Webcasty i pokazy slajdów

Szukasz sposobu na zsynchronizowane filmu z prezentacją power point? To dobrze trafiłeś, ponieważ StreamingVideoProvider to umożliwia. Wystarczy przesłać swój film i prezentację, ustawić czas dla każdego slajdu, i... voila. Twoja prezentacja będzie idealnie zsynchronizowana z odtwarzanym filmem.

Zaraz... To nie wszystko. Jeśli robisz transmisje na żywo, możesz również pokazywać kolejne slajdy swoim widzom, klikając odpowiedni przycisk.

Poznaj swoich odbiorców

Istotną częścią każdego wydarzenia na żywo w dzisiejszych czasach są informacje od odbiorców!

StreamingVideoProvider udostępnił właśnie funkcję Live Chat. Live Chat pozwala na rozmowę i interakcję z Twoimi widzami podczas wydarzenia na żywo.

Treści tworzone przez użytkownika

Używając opcji zewnętrznego przesyłania, użytkownicy mogą przesyłać filmy bezpośrednio z Twojej strony (tak jak w serwisie YouTube lub innych stronach z treściami tworzonymi przez użytkowników) i filmy te mogą być wyświetlane w Twoich playlistach i aplikacjach wideo.

Na swojej witrynie możesz umieścić zarówno aplikacje wideo, jak i zewnętrzne przesyłanie, więc wszelkie przesłane filmy pojawią się na Twoim koncie, gdzie mogą być zatwierdzone ręcznie lub automatycznie, zanim pojawią się w aplikacji wideo.

Aby zapoznać się z całym procesem, użyj do wysłania filmu zewnętrznego przesyłania powyżej. Pojawi się on wkrótce na powyższej playliście.

Ściana wideo

Ściana wideo jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz zaprezentować wiele filmów naraz. Dostosowywanie playlist, kolorów, rozmiarów elementów, wyglądu odtwarzacza itp. jest łatwe dziękiVideoApps Studio.

Multiple Playlists

Aplikacje wideo z wieloma listami odtwarzania

Chcesz zorganizować swoje filmy w kategoriach tak jak telewizyjne kanały online?

Wybież spośród szerokiej gamy szablonów aplikacji wideo, aby osadzić je na swojej stronie, blogu lub w portalach społecznościowych. Oszczędź czas, dodając i zarządzając listami odtwarzania, bez konieczności kopiowania i wklejania kodu osadzenia za każdym razem, gdy chcesz dokonać zmian.

Video App - przykłady

Wezwanie do działania

The VideoApps Studio ma potężny silnik zdarzeń, co pozwala na wyświetlanie określonych komponentów, takich jak przycisk „wezwanie do działania” („call to action”) na podstawie określonych warunków (na końcu filmu, podczas odtwarzania, w trybie wstrzymania, itp.), czyniąc całe doświadczenie interaktywnym.

Odtwórz film, a następnie zatrzymaj go, aby zobaczyć niestandardowy przycisk „wezwania do działania.

Zgoda, aby obejrzeć

Korzystając z silnika zdarzeń VideoApps Studio, możesz łatwo zdefiniować własne wymagania, które widzowie muszą spełnić, zanim będą mogli oglądać filmy lub uzyskają dostęp do playlist.

W tym przykładzie stworzyliśmy demonstracyjną stronę „Zasady i warunki”. Użytkownik musi zgodzić się na warunki, klikając odpowiedni przycisk przed uzyskaniem dostępu.

Łatwość w tworzeniu i dostosowywaniu

Tworzenie aplikacji wideo na swoje strony, blogi lub media społecznościowe nigdy nie było prostsze. Dzięki VideoApps Studio możesz interaktywnie zaprojektować własne aplikacje wideo i opublikować je w internecie. Trwa to mniej niż 10 minut i każdy może to zrobić! Wszystko odbywa się za pośrednictwem przeglądarki, więc nie musisz nic instalować.

Dowiedz się więcej »

Osobista marka White-Label

Dodaj własną markę (nakładkę w postaci logo lub tekstu) na górze filmu i uczyń StreamingVideoProvider całkowicie niewidocznym. Dlaczego? Umożliwi to odsprzedaż usługi klientom pod własną marką bez inwestowania w infrastrukturę i rozwój. Idealne rozwiązanie dla projektantów stron internetowych, programistów, organizatorów wydarzenie na żywo itp. Kod osadzania jest również white-label co oznacza, że nasza domena nie jest pokazywana.

Dostarczanie wideo

Dostarcz swoje nagrania (tzw. VOD) całemu światu lub transmituj treści HD w najlepszy możliwy sposób do jakiegokolwiek urządzenia wyposażonego w Flash lub iOS. Dzięki naszym odtwarzaczom i infrastrukturze CDN, nie musisz martwić się o różne formaty plików, wykrywanie urządzeń lub jak to naprawdę działa, bo to po prostu działa.

Dowiedz się więcej »

Udostępnianie w mediach społecznościowych

Dotrzyj do nowych odbiorców poprzez dystrybucję Twoich treści na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Wordpress itp. lub zachęć widzów, aby rozpowszechniali je swoim przyjaciołom, używając przycisków dzielenia się bezpośrednio w odtwarzaczach. Umieść swoje filmy na Facebooku lub Twitterze - wystarczy jedno kliknięcie!

Zabezpieczenie domen, geograficzne i IP

Uchroń się przed umieszczaniem kodu osadzania na stronach Twoich widzów. Możesz po prostu określić listę dozwolonych domen i zablokować w ten sposób Twoje treści. Możesz również zabezpieczyć swoje filmy przy zastosowaniu ograniczenia geograficznego (miasta, regiony, kraje), zablokować poszczególne adresy IP, a nawet ograniczyć liczbę unikalnych widzów dopuszczonych do strumieniowego przesyłania Twoich treści w określonym przedziale czasu.

Dowiedz się więcej »

Obsługa napisów

Dodawanie napisów do nagranych filmów (VoD) jest bardzo łatwe. Możesz importować najpopularniejsze formaty napisów (src lub sub) lub stworzyć własne napisy, poprzez określenie każdej linii i czasu kiedy ma się pojawiać.

Dodatkowe funkcje

 • Dostarczanie Flash, RTMP i HLS
 • Szeroki zakres szablonów
 • Kompleksowy zestaw narzędzi
 • Opcje osadzania White-Label
 • Obsługa wielu projektów
 • W pełni interaktywne doświadczenie
 • Zdalne sterowanie
 • Niczego nie trzeba instalować
 • Bezproblemowa integracja
Wszystkie funkcje

15 dni pełnego dostępu.

Dostęp do wszystkich funkcji! Nie wymagamy danych karty kredytowej!

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta