Najciekawsze funkcje

Oferujemy szeroki wybór funkcji, za sprawą których strumieniowanie filmów staje się najprostszą rzeczą na świecie.

Niesamowite aplikacje filmowe i playlisty

Gotowe aplikacje wideo pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, które w innym przypadku trzeba by poświęcić na opracowanie własnego oprogramowania Aplikacje te składają się z osobnych komponentów: odtwarzaczy wideo, playlist, wyszukiwarki, slajdów webcastowych, formularzy, czatu, narzędzi do integracji z serwisami społecznościowymi itp., które są zaprojektowane z myślą o współdziałaniu.

Więcej »

Odtwarzacze filmów Flash/HTML5

Do strumieniowania gotowych nagrań i transmisji na żywo potrzebne są odtwarzacze filmów. Tworzenie, personalizacja i osadzanie ich na stronach jest proste. Możesz wybrać odtwarzacz, którego charakter, kolor, wielkość i funkcjonalność najlepiej odpowiada Twojej firmie. Możesz go nawet oznaczyć własną marką i sprzedawać swoim klientom.

Więcej »

Pay-Per-View/Ochrona hasłem

Pragniesz zmonetyzować swoje filmy i transmisje? Dobrze trafiłeś! W niecałe 15 minut możesz utworzyć własny system dostępu dla użytkowników i zamieścić odtwarzacz na swojej stronie, blogu, czy nawet stronie facebookowej, gdzie widzowie będą mogli zakupić bilety uprawniające do obejrzenia Twoich materiałów.

Więcej »

Strumieniowanie transmisji na żywo i materiałów VoD

Dostarczaj użytkownikom swoje transmisje na żywo i materiały VoD za pośrednictwem naszego bezpiecznego systemu serwerów CDN, strumieniującego obraz HD w zróżnicowanych prędkościach transmisji, zapewniającego pełną kontrolę i natychmiastowe odtwarzanie. Upraszczamy dystrybucję zasobów na przestrzeni coraz bardziej złożonego ekosystemu urządzeń i standardów, obejmującego internet, urządzenia cyfrowe i odbiorniki telewizyjne.

Więcej »

Ochrona i prywatność

Jesteśmy świadomi tego, jak istotna jest kwestia ochrony i prywatności materiałów filmowych. Serwis daje Ci pełną kontrolę nad nazwą domeny, indywidualnym adresem IP, ograniczeniami geolokalizacyjnymi, a także szeregiem innych ustawień, które pozwalają na dostarczanie treści wyłącznie uprawnionym do tego użytkownikom, oraz uniknięcie przekazu materiałów nieoficjalnymi bądź nielegalnymi kanałami dystrybucji.

Więcej »

Dane analityczne

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, gdzie znajdują się Twoi odbiorcy, co i kiedy oglądają, oraz jak bardzo się w to angażują? Nasze rozbudowane narzędzia analityczne przedstawiają wszystkie te cenne dane na bieżąco. Śledzenie na heatmapie jasno pokazuje, kiedy użytkownicy są zaangażowani najbardziej, oraz kiedy najczęściej przestają oglądać.

Więcej »

Partnerzy i współpracownicy

Nie przegap możliwości wejścia na najprężniej rozwijające się rynki internetowe! Nawiąż współpracę z najpełniejszą i najprzystępniejszą cenowo internetową platformą filmową, i zacznij zarabiać. Możesz już dziś założyć własną internetową platformę filmową i samemu zostać dostawcą usług strumieniowania materiałów filmowych. Jako partner możesz również uzyskać atrakcyjną prowizję miesięczną.

Więcej »

Deweloperzy i API

Chcesz posługiwać się platformą we własny sposób? Nie ma problemu! Dysponujemy rozbudowanym API publikacyjnym oraz API JS, które pozwolą Ci zrobić praktycznie wszystko to, co chcesz. Możesz wczytywać filmy oraz tworzyć transmisje na żywo bezpośrednio na swojej witrynie, zautomatyzować proces publikacji, uzyskiwać dane analityczne o filmach, komunikować się z użytkownikami itp.

Więcej »

Więcej szczegółów znajdziesz na na naszej pełnej liście funkcji. Lista wszystkich opcji

Rozpocznij swój 15-dniowy okres próbny

Dostęp do wszystkich funkcji! Nie wymagamy danych karty kredytowej!

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta