Partnerzy White-Label strumieniujący wideo

Uruchom własną platformę strumieniującą wideo typu white-label i sam stań się usługodawcą strumieniowo przesyłanego wideo.

Konkurenci zainwestowali miliony, ale Ty nie musisz!

Rynek wideo strumieniowego rozwija się jak nigdy dotąd (szacuje się, że jego wartość wyniesie 12 mld dolarów do 2014 r.) co, wraz z popularyzacją łącz szerokopasmowych wśród konsumentów, tworzy wyjątkową szansę na przesyłanie i zarabianie na treściach multimedialnych.

Po całkowitym zrewolucjonizowaniu koncepcji internetowej platformy wideo (online video platform) jesteśmy pierwszą na świecie firmą oferującą internetowe platformy wideo (OVP), które każdy partner może natychmiast osadzić na własnej stronie internetowej i zacząć generować przychody.

Other Essential Options

Jak to działa?

Zamieść swoją własną internetową platformę wideo (OVP) na swojej stronie.

Ustal własne ceny powyżej naszej ceny hurtowej.

Klienci rejestrują się z Tobą i uzyskują dostęp do własnych paneli wideo, z których samodzielnie mogą zarządzać wszystkimi aspektami usług na żądanie i strumieniowania na żywo.

Nieograniczone możliwości! Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności! Wszystko odbywa się automatycznie!

Dowiedz się jak to działa?

Korzyści i cechy

Korzyści dla Twojego biznesu
 • Do 30% zniżki na nasze pakiety usług i dodatkowe funkcje.
 • Brak miesięcznych kosztów ogólnych! Brak opłat instalacyjnych!
 • Nie trzeba kupować żadnego sprzętu lub inwestować w rozwój.
 • Brak ograniczeń! Ustal swoje marże i wstępne opłaty konfiguracyjne.
 • Generuj stały miesięczny dochód od swoich klientów.
 • Oszczędź czas i pieniądze - w pełni automatyczna platforma wideo.
 • Poszerz swoją obecną ofertę i zwiększ wartość biznesu.
Korzyści dla Twoich klientów
 • Samodzielne publikowanie filmów za pośrednictwem ich własnych paneli sterowania.
 • Łatwe przesyłanie filmów, kodery, narzędzia do publikowania itp.
 • Rozwiązania white-label, które mogą być wykorzystane do dalszej odsprzedaży.
 • Błyskawiczne i darmowe konta próbne.
 • Niezawodne i sprawdzone rozwiązania strumieniowania wideo.
 • Dostęp do wszystkich nowych funkcji po ich dodaniu.
 • Niestandardowe rozwiązania na życzenie.
Twoja marka i prywatność
 • W 100% white-label internetowa platforma wideo.
 • Możliwość osadzenia na istniejącej stronie internetowej.
 • Twoi klienci pozostaną Twoimi klientami. Jesteśmy niewidoczni.
 • Błyskawiczne i darmowe konta próbne.
 • Sprawdzone i niezawodne rozwiązania strumieniowania wideo.
 • Dostęp do wszystkich nowych funkcji po ich dodaniu.
 • Niestandardowe rozwiązania na życzenie.
To Ty decydujesz i Ty kontrolujesz
 • Ustal własne ceny powyżej naszej ceny hurtowej.
 • Pobieraj swoje własne jednorazowe opłaty instalacyjne.
 • Sprzedawaj we własnej walucie.
 • Dostosuj podatek i VAT do Twojej lokalizacji.
 • Stwórz własne szablony e-mail i komunikaty wyświetlane na ekranie.
 • Możliwość pełnego przetłumaczenia na Twój język.

Główne wyróżniki

Zasięg i dystrybucja

Twoi klienci szukają niedrogiej platformy wideo, która sama się zarządza, jest łatwa w użyciu oraz w pełni wyposażona z wiele funkcji, które pozwolą im publikować filmy bez żadnych ograniczeń, reklamować i dzielić nimi się z innymi użytkownikami. Chociaż istnieją już rozwiązania do zarządzania wideo, większość, jeśli nie wszystkie z nich mają ograniczoną przepustowość lub ograniczenia dotyczące rozmiaru i długości filmu oraz wiele innych wad.

Twoja platforma OVP nie tylko pozwoli na wgrywanie filmów do 10 GB, ale oferuje również usługi transmisji wideo na żywo z natychmiastową aktywacją, dzięki czemu każdy może się zalogować i strumieniować na żywo. Co ważniejsze branding może być dostosowany przez klienta, aby umożliwić mu oferowanie Twojego rozwiązania jako własnego.

Zarabianie

Twoi klienci mogą teraz zarabiać na swoich treściach wideo. Wykorzystując Twoją platformę OVP mają oni okazję naprawdę zarabiać na swoich filmach dzięki funkcji Pay-Per-View. Twoi klienci mogą sprzedawać bilety wideo lub subskrypcje własnym klientom, co - na koniec dnia - zapewnia wszystkim możliwości uzyskiwania przychodów i zwiększa lojalność bazy danych Twojego klienta.

Wgląd

Nasze prace badawczo-rozwojowe ukierunkowane są na doskonaleniu tego, co już stworzyliśmy, dzięki czemu udostępniamy Ci nasze innowacje zapewniając, że stale wyprzedzasz konkurencję. Poprzez ciągłe dodawanie do OVP nowych funkcji, jak tylko zostaną opracowane przez naszych własnych, wyspecjalizowanych programistów, możemy zapewnić naszym partnerom doskonały i nowoczesny produkt.

Ochrona

markę. Cały OVP jest w pełni osadzony na Twojej własnej stronie internetowej, a wszystkie formularze, wyświetlane komunikaty i cała pozostała komunikacja pomiędzy Twoim OVP a klientami są w pełni konfigurowalne. Dodatkowo zapewniamy maskowanie domeny, co dodatkowo zabezpiecza przed prawdopodobieństwem dowiedzenia się o nas przez Twoich klientów.

Jakość

Wiarygodność usługi, 100% czasu pracy i 24/7 monitoring sprawiają, że nasza platforma jest jedną z najbardziej zaufanych w tej branży na całym świecie. Przesyłanie, kodowanie i strumieniowe są dokonywane po naszej stronie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i wysiłek.

Zostań naszym partnerem.

Twoja Marka. Nasza Platforma. Nasza pomoc techniczna. Twoje dochody.

Po całkowitym zrewolucjonizowaniu koncepcji internetowej platformy wideo, jesteśmy pierwszą na świecie firmą, która oferuje natychmiastową internetową platformę wideo (OVP) white-label jako SaaS (Software as a Service, oprogramowanie jako usługa), którą każdy partner może natychmiast osadzić na swojej stronie internetowej i rozpocząć dostarczanie usługi strumieniowania wideo własnym klientom.

Rozpoczęcie

 • Zostań partnerem i uzyskaj dostęp do panelu administratora - Zgłoś się teraz
 • Skonfiguruj i dostosuj swoją internetową platformę wideo (OVP)
 • Możesz ustalić własne ceny powyżej swoich cen hurtowych (patrz poniżej) dla planów usług i dodatków, które masz zamiar oferować i sprzedawać swoim klientom.
 • Wygeneruj kod osadzania dla swojego panelu użytkownika OVP i wklej go na swojej stronie. Spowoduje to pokazanie się w witrynie ekranów logowania i rejestracji, skąd użytkownicy mogą samodzielnie wszystkim zarządzać.

Gratulacje! Właśnie zaoszczędziłeś mnóstwo pieniędzy na rozwój sieci i infrastruktury i jesteś gotowy do rozpoczęcia nowego biznesu.

Jakie są wymagania, aby zostać partnerem?

Portfel depozytowy

Na podstawie kwoty, którą wpłacisz do swojego Portfela, damy Ci od 10% do 30% zniżki na nasze plany usług i dodatki. Kwota ta jest opłacana z góry i przechowywana w Portfelu, skąd będziemy potrącać naszą cenę hurtową za plany usług i dodatki, które sprzedasz klientom.

(Twoja miesięczna sprzedaż + Początkowa opłata jednorazowa) – Cena hurtowa = Twój miesięczny zysk
Aktywne konta użytkowników

Partner powinien znaleźć i zarejestrować co najmniej 3 aktywne konta użytkowników w ciągu pierwszych 6 miesięcy działalności.

Portfel depozytowy
Portfel depozytowy Oferowana zniżka Przykład / Sugerowana cena w planie = £49 /miesięcznie
£1,000  (~ $1600) 10% Twoja cena = £49 - 10% = £44.1
£2,000  (~ $3,200) 20% Twoja cena = £49 - 20% = £39.2
£5,000 (~ $8,000) 30% Twoja cena = £49 - 30% = £34.3

Prosimy pamiętać: Nie wszystkie poziomy partnerstwa obejmują API. Musisz zdeponować co najmniej £2,000 aby mieć opcję zaoferowania swoim klientom VideoApps Studio

Najczęściej zadawane pytania

Czy to naprawdę wyjątkowa okazja?

Owszem. Jesteśmy przekonani, że nikt inny nie oferuje takich samych lub nawet podobnych możliwości biznesowych. Inne firmy zainwestowały miliony w swoje systemy OVP i ich ceny sprzedaży podobnych usług są znacznie wyższe. Masz szansę otrzymać wszystko, co oferujemy i zapakować to jako swoje własne rozwiązanie. Ponieważ masz do czynienia z głównym dostawcą, od początku otrzymasz bardzo dobre ceny hurtowe. Po prostu odpowiednio wprowadź to na rynek i znajdź swoich klientów. Możesz nawet oferować zarządzane usługi i wprowadzić jednorazowe opłaty wstępne - wszystko zachowasz dla siebie.

Mam już istniejący biznes i stronę internetową. Czy mogę na niej umieścić panel użytkownika i przekierować obecnych klientów?

Tak, możesz. Posiadamy rozwiązanie OpenID, które pozwala na płynną integrację nowego panelu użytkownika do strumieniowania wideo z istniejącym systemem CMS/bazą danych. Dlatego Twoje obecni użytkownicy mogą automatycznie zarejestrować się i uzyskać dostęp do nowego panelu wideo, gdzie samodzielnie będą zarządzać swoimi zadaniami strumieniowania.

Dlaczego z góry stawiacie partnerowi wymagania?

1) Chcielibyśmy pracować z poważnymi ludźmi, którzy wierzą w to miejsce na rynku. 2) Ponieważ pobierasz pieniądze bezpośrednio, chcemy zmniejszyć nasze ryzyko i ogólne koszty. 3) Nie chcemy zalać rynku systemami OVP, dlatego stawiamy minimalne wymagania.

Czy przygotowaliście darmową wersję próbną?

Tak. Po wysłaniu wniosku o zostanie partnerem i jego zatwierdzeniu, możemy zaoferować Ci 14 dni bezpłatnych testów panelu administratora OVP. To ten panel będzie używany do uruchomienia Twojego biznesu strumieniowania wideo.

Czy mogę zwiększyć procentowy poziom zniżki, jeśli zainwestuję więcej pieniędzy?

Tak. Możesz to zrobić w każdej chwili, po prostu dodając więcej funduszy do portfela.

Jak długo w moim portfelu mogą byc fundusze i co się pózniej z nimi stanie?

Każda transakcja w portfelu jest ważna przez 24 miesiące. Podstawowym warunkiem, który musi spełnić partner jest zagwarantowanie pewnych rocznych obrotów, co oznacza, że co najmniej raz na 24 miesięcy należy uzupełnić swój portfel. Wszelkie dotychczasowe fundusze zostaną do siebie dodane. Jeśli nie wykorzystasz w pełni ostatniej płatności, środki dostępne w portfelu zostaną po 24 miesiącach zresetowane do 0, a Twoi klienci automatycznie odłączeni.

Zostań naszym partnerem

Twoja Marka. Nasza Platforma. Nasza pomoc techniczna. Twoje dochody.

MyVideoPanel.com

Zobacz wersję próbną

Oto atrapa strony Joomla do zademonstrowania elastyczności platformy:

Poniższe linki pokazują, jak bezproblemowo osadziliśmy strony OVP poza standardowymi stronami systemu CMS.

Cennik:
www.myvideopanel.com/platform.html#panel_price_list

Formularz rejestracji klienta:
www.myvideopanel.com/platform.html#panel_registration

Formularz logowania klienta:
www.myvideopanel.com/platform.html#none

Każdy partner może w ciągu kilku minut wykonać tę samą procedurę osadzania i rozpocząć nowy biznes strumieniowania wideo.

Zostań naszym partnerem

Twoja Marka. Nasza Platforma. Nasza pomoc techniczna. Twoje dochody.

Wniosek o partnerstwo

Thank you for sending your enquiry. We will get back to you shortly!

Prosimy wypełnić poniższy formularz, aby złożyć wniosek o partnerstwo.

Wyślij aplikację

Glowne korzyści

Korzyści dla Twojego biznesu
 • Do 30% zniżki na nasze pakiety usług i dodatkowe funkcje.
 • Brak miesięcznych kosztów ogólnych! Brak opłat instalacyjnych!
 • Nie trzeba kupować żadnego sprzętu lub inwestować w rozwój.
 • Brak ograniczeń! Ustal swoje marże i wstępne opłaty konfiguracyjne.
 • Generuj stały miesięczny dochód od swoich klientów.
 • Oszczędź czas i pieniądze - w pełni automatyczna platforma wideo.
 • Poszerz swoją obecną ofertę i zwiększ wartość biznesu.
Korzyści dla Twoich klientów
 • Samodzielne publikowanie filmów za pośrednictwem ich własnych paneli sterowania.
 • Łatwe przesyłanie filmów, kodery, narzędzia do publikowania itp.
 • Rozwiązania white-label, które mogą być wykorzystane do dalszej odsprzedaży.
 • Błyskawiczne i darmowe konta próbne.
 • Niezawodne i sprawdzone rozwiązania strumieniowania wideo.
 • Dostęp do wszystkich nowych funkcji po ich dodaniu.

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta