Odtwarzacze filmów Flash wspierające iPada i Androida

White-Label | Łatwość w tworzeniu i dostosowywaniu | Wstaw na swojej stronie, blogu lub w portalach społecznościowych

Osadzony

Jest to uniwersalny sposób osadzania filmów w internecie, zwłaszcza gdy filmy są główną zawartością danej strony. Twoi widzowie mogą odtwarzać je bezpośrednio.

Możesz dostosować styl odtwarzacza na pasujący do strony, jego funkcjonalność, zachowanie, dodać swoje logo i zabezpieczyć tak, aby zawartość była bezpieczna.

Odtwaracz Flash

Zintegruj swój odtwarzacz wideo na witrynach AS3 Flash

Odtwarzacz wideo Pop-In

Odtwarzacz wideo, który pojawia się na stronie i odtwarza film. Odtwarzacz ten jest aktywowany poprzez kliknięcie przez widza linku lub zdjęcia.

Odtwarzacz Pop-In nie zajmuje tak dużo miejsca na Twojej stronie internetowej jak odtwarzacz osadzony.

Odtwarzacz wideo Pop-Up

Odtwarzacz wideo, który otwiera się w nowym oknie przeglądarki o regulowanym rozmiarze, po tym jak użytkownik kliknie określony link lub zdjęcie na Twojej stronie internetowej.

Generator odtwarzacza wideo Pop-Up tworzy link, który możesz umieścić na swojej stronie. Link ten można dostosować za pomocą CSS.

<< Zobacz demo>

Przeźroczysty odtwarzacz wideo

Idealny do powitalnych filmów i samouczków przedstawianych przez „osoby mówiące na żywo”.
Odtwarzacz pozwala używać przeźroczystych filmów z kanałem alfa (są to specjalnie edytowane filmy, które nie zawierają tła) i umieścić je nad Twoją stroną internetową, z ustawionymi określonymi współrzędnymi.

Możesz znacznie zwiększyć zaangażowanie użytkowników i współczynnik konwersji, ponieważ Twoi widzowie będą mieli osobę rozmawiającą na żywo na ich ekranie.

Prosty odtwarzacz wideo HTML

Prosty odtwarzacz wideo HTML jest kompatybilny z systemami CMS, które akceptują tylko kody HTML i blokują JavaScript! Zawsze używaj tego odtwarzacza, jeśli masz problemy z osadzonym odtwarzaczem wideo.

<< Zobacz demo

Webcasty na żywo i VoD ze slajdami prezentacji

Synchronizacja slajdów webcastu z odtwarzanym filmem nie mogłaby być prostsza. Możesz połączyć slajdy prezentacji, przesyłając je z komputera do swojego konta, a następnie określić kolejność i oś czasu, kiedy będą się zmieniać, więc gdy Twój widz ogląda film, slajdy zmieniają się w zależności od aktualnego miejsca w filmie.

Slajdy webcastu są również możliwe w Twoich transmisjach na żywo. Możesz je łatwo „przesuwać”, klikając na nie z Panelu Transmisji. Widzowie mogą oglądać transmisję na żywo i widzieć kolejne slajdy w czasie rzeczywistym.

Osobista marka White-Label

Dodaj własną markę (nakładkę w postaci logo lub tekstu) na górze filmu i uczyń StreamingVideoProvider całkowicie niewidocznym. Dlaczego? Umożliwi to odsprzedaż usługi klientom pod własną marką bez inwestowania w infrastrukturę i rozwój. Idealne rozwiązanie dla projektantów stron internetowych, programistów, organizatorów wydarzenie na żywo itp. Kod osadzania jest również white-label co oznacza, że nasza domena nie jest pokazywana.

Zewnętrzne przesyłanie i transmisje na żywo

Dostarcz swoje nagrania (tzw. VOD) całemu światu lub transmituj treści HD w najlepszy możliwy sposób do jakiegokolwiek urządzenia wyposażonego w Flash lub iOS. Dzięki naszym odtwarzaczom i infrastrukturze CDN, nie musisz martwić się o różne formaty plików, wykrywanie urządzeń lub jak to naprawdę działa, bo to po prostu działa!

Dowiedz się więcej »

Personalizacja

Our player is highly customizable, in case your corporate identity requires specific color combinations. You will be able to choose from a palette of primary colors and most popular website colors as well as custom colors. You can also change the opacity of the player so it effectively blends into your site's design.

Check out the interactive demo on the right >>

Udostępnianie w mediach społecznościowych

Dotrzyj do nowych odbiorców poprzez dystrybucję Twoich treści na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Wordpress itp. lub zachęć widzów, aby rozpowszechniali je swoim przyjaciołom, używając przycisków dzielenia się bezpośrednio w odtwarzaczach. Umieść swoje filmy na Facebooku lub Twitterze - wystarczy jedno kliknięcie

Zabezpieczenie domen, geograficzne i IP

Uchroń się przed umieszczaniem kodu osadzania na stronach Twoich widzów. Możesz po prostu określić listę dozwolonych domen i zablokować w ten sposób Twoje treści. Możesz również zabezpieczyć swoje filmy przy zastosowaniu ograniczenia geograficznego (miasta, regiony, kraje), zablokować poszczególne adresy IP, a nawet ograniczyć liczbę unikalnych widzów dopuszczonych do strumieniowego przesyłania Twoich treści w określonym przedziale czasu.

Obsługa napisów

Dodawanie napisów do nagranych filmów (VoD) jest bardzo łatwe. Możesz importować najpopularniejsze formaty napisów (src lub sub) lub stworzyć własne napisy, poprzez określenie każdej linii i czasu kiedy ma się pojawiać.

Dodatkowe funkcje

  • Dostarczanie Flash, RTMP i HLS
  • Tryb pełnoekranowy
  • Tryb rozciągnięcia
  • Autoodtwarzanie
  • Ukryj sterowanie odtwarzacza
  • Sterowania kolorem tła
  • Wstępne buforowanie wideo
  • Statystyki wideo
  • Obsługa wielu kolorów
Wszystkie funcje

15 dni pełnego dostępu

Dostęp do wszystkich funkcji. Nie wymagamy danych karty!

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta