O nas

StreamingVideoProvider jest najbardziej kompletną i niedrogą platformą wideo, umożliwiając tysiącom właścicieli treści wideo na całym świecie przesłać lub transmitować na żywo ich treści wideo bezpośrednio z własnych stron internetowych bez żadnych ograniczeń lub reklam.

Każdy, nawet bez wiedzy technicznej, może swobodnie korzystać z szerokiej gamy funkcji i rozwiązań StreamingVideoProvider, aby prowadzić zarabianie, ochronę hasłem lub po prostu strumieniowanie swoich treści wideo HD w prywatny i bezpieczny sposób na komputerach, smartfonach, tabletach i innych urządzeniach swoich widzów.

StreamingVideoProvider wspomaga również wielu partnerów na całym świecie, dostarczając im własne panele użytkowników typu white-label, które są osadzone na ich stronach internetowych, umożliwiając im stanie się dostawcami usług strumieniowania wideo i oferowania tych samych funkcji i rozwiązań, jakie oferowane są przez rdzeń platformy StreamingVideoProvider, ale pod ich własnymi strukturami marki, języka i ceny.

Rozwiązanie to jest dostarczane jako IaaS (Infrastructure as a Service) w postaci osadzalnego kodu, który partnerzy mogą po prostu skopiować i wkleić na swojej stronie internetowej, dzięki czemu cała infrastruktura dostępna jest w zaledwie kilku minut.

Fakt braku kosztów rozwoju i infrastruktury serwerowej do instalacji i utrzymania - ponieważ wszystko pokrywa StreamingVideoProvider - czyni niezmiernie opłacalnym dla firmy każdej wielkości, aby zostać dostawcą usług strumieniowania wideo.

Założona w 2006 roku, StreamingVideoProvider obecnie hostuje ponad 200 000 filmów i przeprowadza każdego roku transmisje ponad 40 000 000 minut materiałów na żywo i VoD. Jest to prywatna, rentowna firma z siedzibą w Londynie, Wielka Brytania. Firma posiada również biura w San Diego, Californii, w Bulgarii i na Ukrainie.

Rozpocznij swój 15-dniowy okres próbny

Dostęp do wszystkich funkcji! Nie wymagamy danych karty kredytowej!

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta