Zacznij zarabiać na swoich filmach

Sprzedawaj swoje filmy   -   Łatwy skrypt PPV   -   Akceptuj płatności kartami i Paypal   - Prowizja 0% / Zachowaj wszystkie dochody

Pay-Per-View Videos

Zacznij zarabiać już dziś, pobierając od widzów opłatę, pozwalającą im na oglądanie Twoich treści wideo.

W mniej niż 10 minut możesz utworzyć paywall za pomocą naszego systemu biletowego pay-per-view i umieścić go na swojej stronie, blogu lub w serwisie społecznościowym.

Zapewniamy najbardziej przystępne i wydajne rozwiązanie PPV. Nie trać czasu na szukanie - zacznij zarabiać już teraz! I pamiętaj - nie pobieramy żadnej prowizji!

To idealne rozwiązanie na premiery filmowe, filmy szkoleniowe, samouczki, imprezy i występy na żywo.

Zobacz demo

Filmy chronione hasłem

 • Wsparcie dla transmisji HD Live i VoD
 • Pojedyncze, grupowe i globalne hasła
 • Darmowy generator haseł
 • Ustaw ograniczenie okresu ważności
 • Ustaw ograniczenia użytkowania

Jak działa Pay-Per-View?

1
Skonfiguruj opcje Pay-Per-View

Możesz to zrobić dla każdego filmu lub ustawić domyślną opcję hierarchii PPV dla playlisty

2
Skonfiguruj swoją bramkę płatniczą

Skonfiguruj swoją bramkę płatniczą (PayPal, 2Checkout, Authorize...) i rozpocznij pobieranie płatności bezpośrednio od swoich widzów. To takie proste!

3
Dopasuj do swojej witryny

Wybierz jeden z gotowych szablonów lub zaprojektuj własny za pomocą zestawu projektowego VideoApps Studio.

4
Zamieść na stronie, blogu lub Facebooku

Skopiuj kod do osadzenia i wklej go na swoją stronę. Na Twojej stronie pojawi się aplikacja z funkcjonalnością PPV, którą wybrałeś.

Single PPV Ticket Playlist PPV Ticket Global PPV Ticket

Elastyczne domyślne opcje biletów

Bilet jednorazowy

Możesz ustawić „Bilet jednorazowy” danemu filmowi, dzięki czemu pobierzesz opłatę za każdy film, który obejrzy twój widz.

Bilet na playlistę

Niekiedy widz może chcieć zakupić dostęp do wielu filmów. Korzystając z „Biletu na playlistę” widzowie mogą oglądać grupę filmów z tej samej playlisty/kategorii.

Bilet globalny

Jeśli masz wiele playlist na różnych stronach, możesz zaoferować „Bilet globalny”, które zapewnia dostęp do wszystkich filmów PPV.

Create Custom Pay Per View Video Options Create and Add Custom Pay Per View Video Ticket Options Custom Pay Per View Video script
1
2
3

Zaawansowane opcje biletów

1
Skonfiguruj zaawansowane pakiety

Stwórz jeden lub więcej zaawansowanych pakietów.

2
Stwórz i dodaj bilety do pakietów

Dodaj jeden lub więcej biletów do każdego pakietu. Każdy bilet może mieć inny tytuł, cenę, termin ważności i inne ograniczenia w wykorzystaniu.

3
Powiąż filmy z zaawansowanymi pakietami

Widzowie kupują bilet, który jest częścią określonego zaawansowanego pakietu i odtwarzają wszystkie filmy powiązane z tym pakietem.

Other Essential Options

Inne niezbędne opcje

Jednorazowe lub cykliczne płatności
Określ czy karta użytkownika powinna być obciążona jednorazowo w momencie zakupu, czy też kwota powinna być pobierana cyklicznie (miesięcznie, rocznie itp.) pobierana cyklicznie (miesięcznie, rocznie itp.)

Maksymalne dozwolone użycie
Można określić całkowitą liczbę użyć zakupionego biletu do dostępu do dozwolonych (powiązanych) filmów. Przykład: Jeśli ustawisz ją na 10, widz może oglądać 10 razy 1 konkretny film lub 10 różnych filmów, ale tylko 1 raz.

Maksymalny dostęp dla filmu
Jest to podobne do maksymalnego dozwolonego użycia, ale dotyczy poszczególny filmów. Przykład: Jeśli ustawisz go na 2, użytkownik może obejrzeć każdy film tylko 2 razy.

Other Essential Options

Zamówienia i śledzenie

Zamówienia wyświetlane są natychmiast
Możesz zobaczyć datę i godzinę każdego zamówienia, a także imię i nazwisko, adres e-mail i adres IP każdego użytkownika, który zakupił bilet.

Statystyki biletów i haseł
Zastanawiasz się które filmy obejrzeli kupujący, a którymi są zainteresowani? Tak cenne informacje są dostępne dla Ciebie, dzięki czemu możesz zobaczyć każdą odsłonę, adres IP, data, czas, miasto, region i kraj oglądających.

Zarządzanie zamówieniami
Możesz na bieżąco zawiesić dostęp do już dostarczonych haseł, co natychmiast zablokuje dostęp ich posiadaczom. Możesz także zmodyfikować ograniczenia biletów lub ponownie wysłać hasło użytkownikom.

Accept Payments Online

Akceptuj płatności online

Współpracujemy z jednymi z najbardziej popularnych dostawców usług płatniczych, aby dać Ci łatwy sposób na rozpoczęcie przyjmowania płatności kartami kredytowymi online.

Jeśli masz konto w systemie PayPal, 2Checkout.com lub Authorize.Net możesz rozpocząć zbieranie zamówień online bez konieczności używania skomplikowanych interfejsów API i dokumentacji. Jeśli chcesz dokonać integracji z innymi dostawcami płatności lub sms, skorzystaj z naszego API dla programistów.

Email Notifications & Texts

Powiadomienia e-mail i teksty

Gdy widzowie złożą zamówienie, automatycznie wysyłany jest e-mail z podziękowaniem, zawierający również dane dotyczące zakupionego biletu, link i hasło dostępu, na wypadek potrzeby ponownego podania go w przyszłości. Używamy plików cookie i zazwyczaj nie pytamy kupujących o wprowadzenie hasła po dokonaniu zakupu.

Możesz w pełni dostosować e-maila z podziękowaniem w Panel > Statyczne strony > Szablon e-maila z podziękowaniem. Możesz go również przetłumaczyć na inne języki. To samo dotyczy szablonu „Strona przed płatnością”, którego celem jest wyjaśnienie widzom, jak przebiega proces zapłaty jeszcze przed wysłaniem ich do zabezpieczonej strony płatności.

System zarządzania treścią

Możesz zdalnie kontrolować filmy, które znajdują się w Twojej aplikacji Pay-Per-View. Na bieżąco możesz dodawać lub wycofywać filmy, zmienić tytuły, opisy, metadane lub modyfikować ich ustawienia pay-per-view.

Nie ma potrzeby ponownego osadzania aplikacji wideo, jeśli znajduje się już ona na Twojej witrynie, blogu lub nawet stronie na Facebooku.

Dodatkowe funkcje

 • Wsparcie dla transmisji HD Live i VoD
 • Odtwarzacze filmów Flash wspierające iPada i Androida
 • Bezpieczne strumieniowanie poprzez RTMP
 • Zewnętrzne przesyłanie i transmisje
 • Sterowanie stylem i funkcjonalnością
 • Osobista marka White-Label
 • Zaawansowane raporty odwiedzin
 • Analityka w czasie rzeczywistym
 • Wsparcie dla API PPV i haseł
Zobacz wszystkie funkcje

15 dni pełnego dostępu.

Dostęp do wszyskich funkcji! Nie wymagamy danych karty!

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta