Strumieniowanie na żywo i hosting wideo są proste

Odbiór mobilny - Brak reklam - Twoja marka - Pełna kontrola - Nagrania na żywo do natychmiastowego odtwarzania VoD

Strumieniowanie na żywo HD

Czy wiesz, że wystarczy niecałe 10 minut, aby rozpocząć transmisję na żywo na własnej stronie internetowej lub w portalu społecznościowym, bez reklam i z możliwością zarabiania lub zabezpieczenia wydarzenia?

Tysiące firm używa nas do transmitowania swoich firmowych spotkań, seminariów i pokazów na żywo. Dołącz do nich!

Dowiedz się więcej »

Strumieniowanie filmów HD

To czas premiery. Możesz przesłać swoje filmy bezpośrednio z komputera; dostosować styl i funkcjonalność odtwarzaczy wideo lub playlist tak, aby najlepiej dopasowały się do wizerunku Twojej marki, gdy opublikujesz je w na stronie internetowej, blogu lub w portalu społecznościowym. Dzięki naszej superszybkiej sieci CDN, możesz dostarczyć swój film wielu odbiorcom, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Obejrzyj samouczki wideo

Ezecaster Pro

EzeCaster Pro to profesjonalny koder wideo HD na żywo, który pozwala na transmitowanie strumieniowego wideo na żywo z podłączonego urządzenia, takich jak kamery / miksery obrazu z połączeniami HDMI lub RCA. Możesz wykonać strumieniowanie z obsługą wielu szybkości transmisji do urządzeń z Flash, iOS i Android.

Dowiedz się więcej »

Strumieniowanie filmów HD

Dostarcz swoim widzom zapierające dech w piersiach filmy HD. Twoje filmy będą bardziej wyraziste i realistyczne, dając widzom najlepszą jakość obrazu dzięki naszej technologii superszybkiej sieci CDN. Jest to wielka zaleta, gdy widzowie angażują się i cieszą Twoimi treściami.

Uniwersalne dostarczenie na urządzenia

Własna usługa uniwersalnego dostarczenia StreamingVideoProvider używa najnowocześniejszych technologii serwerowych, aby upewnić się, że Twoja treść jest dostarczana w najwyższej jakości na wszystkich komputerach i tabletach.

Ochrona i prywatność

Chroń swoje filmy przed pobieraniem. Bądź odpowiedzialny za swoje treści wideo, używając bezpiecznego strumieniowania i innych ograniczeń dostępu, oferowanych przez naszą platformę wideo.

Dowiedz się więcej »

Osobista marka White-Label

Dodaj własną markę (nakładkę w postaci logo lub tekstu) na górze filmu i uczyń StreamingVideoProvider całkowicie niewidocznym. Dlaczego? Umożliwi to odsprzedaż usługi klientom pod własną marką bez inwestowania w infrastrukturę i rozwój. Idealne rozwiązanie dla projektantów stron internetowych, programistów, organizatorów wydarzenie na żywo itp. Kod osadzania jest również white-label co oznacza, że nasza domena nie jest pokazywana.

Udostępnianie w mediach społecznościowych

Dotrzyj do nowych odbiorców poprzez dystrybucję Twoich treści na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Wordpress itp. lub zachęć widzów, aby rozpowszechniali je swoim przyjaciołom, używając przycisków dzielenia się bezpośrednio w odtwarzaczach. Umieść swoje filmy na Facebooku lub Twitterze - wystarczy jedno kliknięcie.

Dodatkowe funkcje

  • Wsparcie dla transmisji HD Live i VoD
  • Wsparcie dla Flash, systemów iOS i Android
  • Ochrona i prywatność
  • Zewnętrzne przesyłanie i transmisje
  • Sterowanie stylem i funkcjonalnością
  • Opcje White-Label
  • Zaawansowane raporty odwiedzin
  • Analityka w czasie rzeczywistym
  • Wsparcie dla API PPV i haseł
Zobacz wszystkie funkcje

15 dni pełnego dostępu.

Dostęp do wszystkich funkcji! Nie wymagamy danych karty kredytowej!

StreamingVideoProvider - Chechło Pierwsze, ul. Zwycięstwa 32, 95-082 Dobroń + 48 422 35 3437
Copyright © 2006-2016

StreamingVideoProvider konta